Skype Instalace

Nainstalovat si Skype do svého počítače nebo chytrého telefonu není vůbec obtížné. Pro méně zdatné uživatele jsme připravili návod.

  • chci Skype do mobilu - Skype zcela jistě najdete ve svém obchodě s aplikacemi. Android má Google Play, iPhone má iTunes.
Google Play Instalace Skype

← Aplikaci stačí pouze vyhledat a kliknout na tlačítko Instalovat (screen je pořízen z Google Play).

Instalace Skype do počítače

V první řadě je potřeba zdarma stáhnout nejnovější verzi ze Skype.com.

V několika krocích vám ukážeme, jak správně nainstalovat Skype do vašeho počítače. Screeny byly pořízeny v prohlížeči Google Chrome v kombinaci s Windows 7. Pokud máte k dispozici jiný prohlížeč nebo operační systém, jednotlivé kroky mohou na vašem počítači vypadat trochu jinak.

(1) Po stažení instalačního souboru stačí kliknout na SkypeSetup.exe.

Pokud vám vyskočí okno s otázkou „Chcete povolit, aby následující program provedl změny v tomto počítači?“, zvolte Ano.

(2) První okno v instalaci nás žádá o vybrání jazyku, který bude program Skype využívat. (Pozor! Rozhodně se nejedná o jazyk, kterým budete konverzovat!).

(3) Druhý krok instalace se nás ptá, zda chceme používat vyhledávač Bing, či jestli nechceme službu MSN jako domovskou stránku. My doporučujeme, abyste si tyto věci z instalace odškrtli, protože většinou uživateli nadělají spíše více zmatku než užitku.

(3) Instalace úspěšně probíhá

(4) Instalace proběhla úspěšně, nyní je k dispozici přihlašovací okno.

Co dělat dále?

Nevíte si rady? Navštivte stránku s vysvětlením o registraci a přihlášení.

Pokud se vám zobrazuje při instalaci chyba, navštivte sekci chyby, kde s největší pravděpodobností dostanete odpověd na svůj problém.

Byla pro vás tato informace užitečná?